Торти весільні двоярусні

Торти весільні двоярусні на замовлення Київ

Хочете зробити своє весілля дивовижним і незабутнім? У такому разі значення має кожен компонент цього особливого свята. Одне з популярних питань, з яким стикаються наречені – який замовити двоярусний весільний торт і на які критерії орієнтуватися при виборі. Головними факторами, які потрібно врахувати під час виборів, є наступні:

  1. Смак. Найпопулярнішими вважаються кремові, фруктові, сирні, шоколадні та желейні начинки. Оскільки торт складається із двох ярусів, можна зробити кожен ярус з унікальним смаком. Таке оригінальне рішення викликає захоплення у гостей і дозволить спробувати по суті 2 абсолютно різних торта.
  2. Бюджет. Двоярусні торти коштують дорожче, адже вартість формується на основі ваги. Але на ціну може впливати ще й вибраний декор, складність виконання робіт. Якщо ваш бюджет обмежений – можна вибрати просте оформлення.
  3. Розміри. Популярністю користуються торти, в яких верхній ярус менший від нижнього. Також обидва яруси можуть бути однакових розмірів – у такому разі на верхньому ярусі можна розмістити більше декору.

Якщо вам складно самостійно визначитися з особливостями виробу – можна купити двоярусний весільний торт із каталогу. В асортименті є багато цікавих варіантів, серед яких ви зможете знайти потрібний.

Весільний двоярусний торт – який дизайн вибрати?

При виборі найкращого торта на весілля не обійтися без підбору гарного та оригінального оформлення. Адже торт – це не лише частина банкетного столу, а ще й важливий елемент на весільних фото. Сучасна різноманітність кондитерських матеріалів та варіантів декору часто приводить майбутню родину у ступор. Якщо вам потрібен оригінальний двоярусний весільний торт, зверніть увагу на наступні варіанти оформлення:

  1. Живі квіти. Останнім часом живі квіти – популярний тренд, який використовують на весіллях. Гармонійно прикрашений квітами торт зможе доповнити загальну атмосферу свята та оформлення зали, створивши єдину концепцію.
  2. Фігурки. Якщо хочете додати торту оригінальності – можна додати міні-копії нареченого та нареченої, кільця, голубів та іншу атрибутику весілля з солодкої мастики чи шоколаду.
  3. Класика. Класичне оформлення має право бути. Якщо ви за простоту – виберіть дизайн у світлих тонах та з мінімальною кількістю деталей.

Оригінально виглядають торти з прикрасою із фруктів, а також мереживний декор виконаний кремом. Враховуйте загальний стиль весілля – якщо воно буде простим, класичним, то зайвий декор і пафос на торті буде недоречним. Краще віддати перевагу більш класичним варіантам.

Де замовити весільний двоярусний торт у Києві?

Ми готові швидко та якісно виготовити двоярусний весільний торт на замовлення у Києві. Наша продукція має високу якість, виготовляється виключно зі свіжих продуктів. Декорування та складання торта здійснюється вручну, адже ми за індивідуальний підхід і жодного штампування. Гарантуємо реалізацію ваших побажань, а також надаємо можливість створення дизайну на ваш запит. У нас є велика різноманітність смаків та дизайнів, тому вам може сподобатися товар із каталогу. Чи не можете визначитися? Наші консультанти з радістю допоможуть зробити вибір торта, який стане родзинкою урочистості та підкорить усіх гостей своїм чудовим смаком.

Замовити