Торти на хрестини хлопчику

Торти на хрестини хлопчику на замовлення Київ

Хрещення – одна з найважливіших подій у житті віруючої людини. Урочиста частина цього дня має особливу атмосферу, адже збираються найближчі люди. Багато хто вирішує замовити торт на хрестини хлопчика, адже на святі не обійтися без солодкого столу. Можна купити торт у магазині, але якщо ви хочете дійсно тематичний, оригінальний та гарний варіант – краще зробити індивідуальне замовлення у кондитерській. Таке рішення має багато переваг:

 • святковий торт робиться на конкретну дату – це означає, що він свіжий і буде готовий точно в призначений час;
 • індивідуальність, що дозволяє самостійно вибрати смак та дизайн;
 • унікальність, яка дає змогу створити власний торт на основі побажань чи фото;
 • вигідна вартість більшості тортів, завдяки чому вам не доведеться переплачувати.

Індивідуальний торт буде з особливим, тематичним дизайном красиво виглядатиме на фото – надалі вам і дитині буде приємно переглядати такі пам’ятні фотографії.

Який дизайн торта вибрати на хрестини хлопчика?

Перш ніж купити торт на хрестини хлопчика, необхідно визначитися з відповідним дизайном та бажаним смаком. Найпопулярнішими варіантами смаку вважаються фруктові, кремові та шоколадні. А ось із дизайном все набагато складніше, адже сучасні кондитери виготовляють декор різних типів. Оформлення потрібно вибирати за такими критеріями:

 1. Складові. Як декор можуть використовуватися фрукти і ягоди, мастика, шоколад.
 2. Декоративні вставки. Величезною популярністю користуються торти з різними фігурками: маленькими ступнями, міні-копією дитини тощо. Виберіть такий оригінальний торт на хрестини хлопчику, якщо хочете наголосити на тематичності події.
 3. Унікальні елементи. Досить часто батьки вирішують прикрасити торт літерами та числами. З них можна скласти ім’я дитини, її дату народження та хрещення.
 4. Колір. Батьки хлопчиків при виборі оптимального кольору торта віддають перевагу синьому, блакитному та фіолетовому. Хоча такі кольори, як жовтий, червоний та зелений також можуть бути присутніми. Добре виглядають комбіновані варіанти – наприклад сині та блакитні відтінки.

Вибір дизайну потрібно здійснювати індивідуально, залежно від загальної стилістики свята та особистих уподобань. Також можна вибрати вже готовий варіант дизайну та додати до нього індивідуальності – наприклад фігурки у вигляді імені або дати народження дитини.

Де замовити торт на хрестини хлопчика у Києві?

Шукаєте торт на хрестини на замовлення в Києві? Ви прийшли за адресою, адже інтернет-магазин “Biskvit” пропонує виключно якісні та оригінальні торти. Наша продукція має безліч переваг:

 • великий асортимент, завдяки чому можна вибрати відповідний товар із каталогу;
 • гарантія якості, використання лише свіжих продуктів;
 • робота з різними матеріалами – ми можемо створити будь-який дизайн та смак за вашими побажаннями;
 • вигідні ціни – ми не намагаємося вас розорити, пропонуємо варіанти на будь-який бюджет;
  створення торта на ту дату та час, що обумовлено з вами;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта – кожне замовлення отримує частку нашої душі.

Замовте торт прямо зараз, щоб отримати смачний, красивий та оригінальний торт до таїнства хрещення вашого малюка.

Замовити