Оригінальні весільні торти

Оригінальні весільні торти на замовлення у Києві

Весілля – це особливий день у житті кожної людини і всі молодята мріють зробити свято особливим. Для того, щоб весільне свято пройшло ідеально важлива кожна деталь – від програми до святкового столу. Головним атрибутом на святковому столі є весільний торт, адже саме він є родзинкою вечора. Щоб здивувати гостей, можна замовити незвичайний весільний торт, який не тільки порадує бездоганним смаком, але й зможе викликати захоплення своїм зовнішнім виглядом. Найпопулярнішими смаками є такі:

 • шоколадний або класичний бісквіт з кремовим прошарком;
 • бісквіт із фруктовими начинками;
 • чізкейк.

Підбираючи смак торта орієнтуйтеся на особисті уподобання, але краще відмовитися від великої кількості полуниці та екзотичних фруктів – вони можуть спричинити алергію у гостей. Ви можете вибрати незвичайний весільний торт на замовлення у Києві з вже готових варіантів або попросити створення будь-якої начинки на ваш розсуд.

Незвичайні весільні торти

Якщо ви хочете здивувати гостей на своєму весіллі, рішення замовити оригінальний весільний торт стане оптимальним. Скористайтеся однією з ідей, щоб торт на вашому святі був таким, що по-справжньому запам’ятовується:

 1. Нестандартна кольорова гама. Усі звикли, що весільні торти виконуються у світлих пастельних тонах, але ви можете вийти за рамки класичного декору. Оригінально виглядатимуть ласощі, виконані в золотистих, пурпурових, синіх, фіолетових або кислотних тонах. Також можна розбавити композицію елементами чорного кольору.
 2. Оригінальна форма. Можна замовити торт незвичайної форми – трикутника, ромба, піраміди тощо. Також можна не обмежуватися у фантазії та замовити ласощі у вигляді фруктового кошика, тварини тощо. Якщо торт буде з кількох ярусів, то можна змінити порядок розташування ярусів – такий торт теж виглядатиме незвично.
 3. Торт із капкейками. Такий торт не тільки здивує гостей оригінальним виглядом, але ще й буде дуже зручним доповненням свята – ви зможете роздати капкейки гостям як солодке частування.
 4. Відкритий торт. Якщо залишити коржі відкритими, торт буде не менш незвичайним. Для підвищення оригінальності можна зробити коржі різнобарвними.
 5. Акварельні та градієнтні торти. Останнім часом акварельні та градієнтні торти набули особливого визнання, оскільки вони мають привабливий, а головне незвичайний зовнішній вигляд.

Ви можете комбінувати кілька ідей, щоб зробити весільний торт ще оригінальнішим. Все більше пар відмовляються від класичних дизайнів, вибираючи оригінальні торти з дизайнами, що запам’ятовуються. Ви можете вибрати торт із готових варіантів дизайну або замовити створення шедевра на основі власних фантазій.

Де замовити оригінальний торт на весілля у Києві?

Кондитерська “Biskvit” пропонує купити оригінальний весільний торт у Києві за вигідною ціною. Кондитерська має величезну кількість переваг серед яких:

 • використання тільки свіжих та якісних інгредієнтів, що робить торт не лише смачним, а й безпечним;
 • велика різноманітність тортів з різними дизайнами та смаковими властивостями;
 • створення кожного торта виключно вручну, що гарантує увагу до кожної деталі;
 • комфортна вартість тортів та можливість створення страви на відповідний для вас бюджет;
 • у кожен торт кондитери вкладають частинку душі – наші солодощі приготовані з любов’ю.

Якщо вам потрібен оригінальний весільний торт на замовлення – наші кондитери з радістю створять шедевр, який реалізує ваші побажання. Ваші гості будуть у захваті від смаку та оформлення наших тортів.

Замовити