Торти на 3 роки для дівчинки

День народження доньки – це завжди особливе свято, тому батьки намагаються зробити його ідеальним. Важливими є не тільки правильно підібрані розваги, а й страви, які будуть на святковому столі. Головна страва на дитячому святі – це дитячий торт, адже діти люблять солодощі.

Найпоширеніші начинки тортів шоколадні, сирні та фруктові, але ви можете вибрати і незвичайні варіанти, наприклад, полуничну начинку або “Снікерс”. При виборі смаку торта враховуйте декілька рекомендацій:

  1. Орієнтуйтеся на переваги іменинниці – вибирайте ту начинку, яка сподобається їй найбільше.
  2. Варто відмовитися від екзотичних фруктів та алергенів, оскільки в деяких дітей такі продукти можуть спричинити алергію.
  3. Не купуйте надто солодкий торт – надмірна насолода може не сподобатися дітям.

Вирішивши замовити торт на три роки для дівчинки, необхідно також визначитися з кількістю ярусів. Якщо гостей буде небагато – досить великого одноярусного торта, якщо запрошених багато – віддайте перевагу дво- та триярусним виробам.

Торт на три роки дівчинці – який дизайн вибрати?

Перш ніж купити торт на три роки дівчинці необхідно визначитися з оформленням виробу. Сучасні технології дозволяють кондитерам створювати найрізноманітніші дизайни – від класичних та стриманих до пишних та оригінальних. На третій день народження дівчинки можна вибрати один із наступних варіантів декору:

  1. Мультфільм героїв. Персонажі з мультиків на торті виглядатимуть оригінально, крім того, такий дизайн сподобається маленькій принцесі. Виберіть персонажів улюблених мультфільмів дочки – принцес, свинку Пеппу і т.д. Декор може бути виконаний із мастики, кольорового крему та інших інгредієнтів.
  2. Фрукти. Оформлення фруктами та ягодами останнім часом знаходиться на піку популярності. Торт із фруктами буде не лише красивим, а й корисним, що особливо важливо для маленьких дітей.
  3. Тварини. Якщо дитина любить тварин (наприклад, кошенят, білочок, зайчиків), можна розмістити міні-копію улюблених звірів лежить на поверхні торта.
  4. Барбі. Ще один оригінальний варіант прикраси торта на 3 роки дівчинки – розмістити на ньому фігурки ляльок барбі.

Для декору може використовуватися мастика, карамельна або шоколадна глазур, крем, фрукти, квіти і т.д. Враховуйте, що мастика може бути надто солодкою – якщо ви не прихильник сильної насолоди, то краще вибрати декор з інших інгредієнтів.

Де замовити торт на три роки дівчинці в Києві?

Кондитерська “Biskvit” виготовить торт на три роки для дівчинки на замовлення у Києві з будь-яким смаком та дизайном за вашими побажаннями. При створенні тортів на три роки для дівчаток використовуються лише свіжі, високоякісні продукти, тому ви можете бути впевнені у безпеці продукції.

Ви можете вибрати торт на три роки для дівчинки з готових варіантів, представлених на сайті або замовити створення індивідуального кондитерського виробу за власними побажаннями. Всі торти виготовляються вручну, тому є можливість опрацювати навіть найдрібніші деталі. Наші кондитери створюють торти з дизайном будь-якої складності, також можливі експерименти зі смаковими властивостями. Наші торти стануть справжньою окрасою дитячого свята.

Замовити