Торти на 3 роки для хлопчика

Торти на 3 роки для хлопчика на замовлення у Києві

День народження дитини особливе свято та батьки намагаються зробити все, щоб урочистість запам’яталася малюкові надовго. Святкування трьох років особливо важливе, адже саме цей вік можна назвати усвідомленим – для дитини має значення те, як мине його день народження. Особливо важливо подбати про солодкі частування: торт має бути красивим, смачним та безпечним для вживання. Кращим вибором стане торт на три роки хлопчику на замовлення, оскільки торти мають безліч переваг:

  • можна замовити створення індивідуального оформлення та смаку, ґрунтуючись на уподобаннях дитини;
  • торт буде готовий точно у встановлений термін, що гарантує його свіжість;
  • для приготування використовуються тільки свіжі та якісні продукти, також можна виключити зі складу алергени.

Вибравши рекомендований торт на день народження дитини, ви зможете експериментувати не тільки з дизайном, але і зі смаком ласощів. Найпопулярнішими вважаються бісквітні та мусові торти. Також можна вибрати будь-яку начинку – від кремової до фруктової, але краще виключити зі складу екзотичні фрукти та алергени.

Торт на три роки хлопчику – який дизайн вибрати?

Якщо ви вирішили купити торт на три роки хлопчику, то важливо подбати не лише про смакові властивості, а й про оформлення. Існує велика різноманітність дизайнів, але найпопулярнішими вважаються такі:

  1. Мультфільм або казкові персонажів. Найкращим варіантом порадувати і здивувати трирічну дитину буде створення торта з його улюбленими персонажами. Це можуть бути герої мультика “Три кота”, “Тачки”, “Синій трактор”, “Щанячий патруль” та ін. Також можна прикрасити торт фігурками персонажів улюблених казок дитини.
  2. Фрукти. Прикраса фруктами та ягодами вже довгий час користується популярністю, адже це виглядає красиво та оригінально. Крім того, такий торт буде корисним. Але постарайтеся уникати алергічних продуктів – екзотичних фруктів та полуниці у великій кількості.
  3. Глазур. Торт покритий карамельною чи шоколадною глазур’ю можна прикрасити фігурками улюблених мультяшних персонажів дитини чи написами. Також можна доповнити композицію фруктами.
  4. Машинки. Більшість хлопчиків будуть у захваті від торта, прикрашеного міні-копіями автомобіля. Це можуть бути солодкі копії реальних автомобілів або транспорту з мультиків.
  5. Напис. Можна прикрасити торт буквами – ім’ям дитини або написом “З днем народження”, також можна розмістити цифру три на торті.

Форма торта не обов’язково має бути круглою або квадратною. Можна вибрати торт із трикутної або ромбоподібної форми, також популярністю користуються торти у вигляді цифри три – як символ віку дитини. Підбираючи колірну гаму, віддайте перевагу яскравим і насиченим відтінкам, адже вони відмінно доповнять атмосферу свята.

Де замовити торт на три роки хлопчику у Києві?

Якщо вам потрібно замовити дитячий торт на три роки хлопчику, важливо правильно вибрати кондитерську. Наша кондитерська “Biskvit” пропонує тільки якісні та свіжі торти на замовлення. Ми гарантуємо, що ваш торт буде готовий точно у призначену дату та час.

Можливе створення індивідуального дизайну та смаку за вашими побажаннями. Також ви можете підібрати відповідний для свята торт із варіантів, запропонованих на сайті. При створенні тортів ми використовуємо високоякісні, виключно свіжі продукти, тому ви можете бути впевнені у безпеці ласощів на дитяче свято.

Замовити