Торти для чоловіків

Торти для чоловіків на замовлення у Києві

Торт для чоловіка – це чудовий універсальний подарунок на будь-яке свято, яке точно зможе порадувати та здивувати будь-кого. Такий десерт можна піднести не лише на день народження, а й на будь-яке інше свято, наприклад, річницю, Новий рік, День Закоханих тощо. Вирішивши вибрати торт для чоловіка на замовлення, варто звернути увагу на кілька основних факторів:

 1. Оформлення торта. Один із найважливіших факторів, які потрібно врахувати – це дизайн виробу. Ви можете вибрати як класичне оформлення, так і незвичайний декор – наприклад, торт для чоловіка з приколом та веселими написами.
 2. Смакові особливості десерту. При виборі смаку страви важливо враховувати переваги отримувача. Якщо ви не знаєте, який вибрати торт для чоловіка – зупиніться на класичних варіантах, наприклад, бісквітному або шоколадному.
 3. Кількість ярусів торта. Число ярусів впливає на вагу виробу і, відповідно, його вартість. Якщо ви хочете замовити торт на день народження чоловіка та порадувати їм ще й гостей – краще зупинитися на десерті у 2-3 яруси. Для сімейних посиденьок або на подарунок другові можна вибрати торт із одним ярусом.
 4. Форма десерту. Якщо в магазині ваш вибір був би обмежений лише круглими або квадратними тортами, то кондитери можуть зробити торт для чоловіка будь-якої форми: зірки, шестигранника, машини, мотоцикла тощо. Завдяки цьому ви зможете здивувати чоловіка, адже десерт буде абсолютно нестандартним.
 5. Тематичність. У професійній кондитерській можна замовити торт хлопцю на будь-яке свято та підібрати відповідну тематику. Наприклад, якщо одержувач працює в поліції, можна зробити оформлення в цьому стилі. Також можна підібрати тематику торта з хобі, наприклад для любителя футболу підійде спортивна тема.

Щоб торт для чоловіка сподобався одержувачу, потрібно врахувати всі ці фактори і орієнтуватися на переваги конкретної людини.

Дизайн торта для коханого чоловіка на день народження

Одне з головних питань, з яким стикаються жінки, вирішивши замовити торт чоловікові – який дизайн десерту вибрати. Щоб правильно підібрати оформлення потрібно врахувати тип свята, на яке готуватиметься подарунок, а також переваги чоловіка. Ми зібрали кілька ідей, які можуть сподобатися чоловікові:

 1. Декор із мастики. Такі торти для чоловіка виглядають досить оригінально, адже з мастики можна створити будь-які об’ємні та реалістичні фігурки. Наприклад, це може бути автомобіль чи мотоцикл.
 2. Прикраса шоколаду. Такий декор виглядає стримано та стильно, тому він зможе вразити вашого чоловіка. Особливо привабливо виглядають торти для чоловіка із дзеркальною глазур’ю.
 3. Декор із крему. Кремом можна нанести якийсь напис, наприклад, вітання зі святом. Але важливо відмовитися від трояндок і рюшів – це може бути недоречно.

Якщо ви вирішили замовити торт на день народження чоловікові, намагайтеся вибрати дизайн з його улюбленим кольором. Найпопулярнішими вважаються десерти синього, коричневого, чорного та бежевого кольору.

Торт на день народження хлопця

Якщо ви вирішили замовити торт хлопцю, можна вибрати як стриманий дизайн, так і щось оригінальне. В даному випадку можуть підійти торти з тематикою 18+ та вироби з жартівливими написами. Щоб правильно підібрати торт із веселим оформленням, можна використовувати ваші спогади з життя та смішні історії. Такий десерт точно викличе у хлопця посмішку, зможе здивувати та показати, як ви цінуєте загальні моменти.

Торт для друга на день народження

На сьогоднішній день різноманітність тортів на замовлення величезне, що дозволяє підібрати десерт для будь-якої людини. Якщо ви вирішили замовити торт другові, то скористайтесь нашими корисними рекомендаціями:

 1. Якщо ви не знаєте смакові уподобання чоловіка, то краще вибрати торт із класичним смаком. Це можуть бути бісквітні, кремові, фруктові чи шоколадні десерти. Але намагайтеся уникати надмірно солодких смаків.
 2. Підбираючи дизайн, краще вибрати торт для чоловіка з приколом. Такий подарунок викликає у вашого друга позитивні емоції і зазвичай саме веселі торти універсально підходять для друзів.
 3. Якщо ви не знаєте, яке оформлення точно сподобається другові – виберіть стримані тони. Краще відмовитись від надто яскравого декору, оскільки він не завжди буде доречним.

Де замовити торт для чоловіка?

Ви бажаєте придбати торт чоловікові на ювілей, але не знаєте, як правильно вибрати кондитерську з якісними десертами? Кондитерська Biskvit створює оригінальні та неймовірно смачні торти на замовлення для чоловіків, які зможуть здивувати кожного. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, використовуємо свіжі продукти та гарантуємо, що наші торти є безпечними для здоров’я. Ви можете замовити торт на сайті або зв’язатися з нашими консультантами за контактним номером.

Замовити