Торти весільні триярусні

Торти весільні триярусні на замовлення Київ

Весілля – це особлива урочистість у житті кожної людини і більшість молодят мріють, щоб їхнє свято відбулося ідеально. Для цього важливо, щоб кожен елемент урочистості був правильно підібраний та створював єдину атмосферу. Особлива увага приділяється святковому столу. Багато весільних традицій вже стали неактуальними, але урочисте винесення торта, як і раніше, залишається незмінною дією на будь-якому весіллі.

Останнім часом оригінальний триярусний весільний торт набув особливої популярності, адже він виглядає дуже пишно і красиво. Такий виріб зможе доповнити будь-яку атмосферу і точно вистачить на всіх гостей. Але як правильно вибрати триярусний торт на весілля? При виборі важливо враховувати кілька основних критеріїв:

  1. Смак. В даний час кондитерське мистецтво дає можливість розгулятися, тому смакова різноманітність тортів – величезна. Лідерами вже довгий час залишаються ніжні креми, фруктові добавки, шоколад і т.д.
  2. Вага. Незважаючи на конкретну кількість ярусів, загальна вага торта може бути різною. Орієнтуйтесь на кількість запрошених гостей. Навіть якщо у вас буде небагато гостей, але ви хочете саме триярусний торт – це цілком реально. Просто замовте невеликі яруси, завдяки чому зменшується вага та, відповідно, вартість торта. Або ви можете роздати по шматочку торта кожному гостю – вони навіть удома з трепетом згадуватимуть про ваше свято.
  3. Оформлення. В даний час існує велика кількість варіантів декору – від фруктів до мастики, від шоколаду до ніжного крему. Вибирати декор слід індивідуально, спираючись на загальну атмосферу та стилістику урочистостей.

Важливо врахувати, що торт має бути безпечним всім гостей. Слід уникати таких продуктів: великої кількості цитрусових, рідкісних екзотичних фруктів, горіхів, меду, квітів алергенів.

Триярусний весільний торт – який дизайн вибрати?

Вирішивши купити триярусний весільний торт багато хто не знає, як правильно вибрати дизайн і які варіанти оформлення сьогодні в тренді. Ми зібрали кілька цікавих ідей, як можна прикрасити торт на весілля:

  1. Вибрати оригінальну форму. Торт може бути круглим, квадратним або у формі серця. Ці форми вважаються найпопулярнішими, але ви можете замовити оригінальний варіант із незвичайною формою. Враховуйте, що торт має вписуватись у загальну концепцію, тому якщо у вас класичне весілля – торт незвичайної геометричної форми може виглядати недоречно.
  2. Оригінальна конструкція торта. Розташування ярусів може бути різним, у тому числі вони можуть бути різної форми. Це надасть виробу незвичайності.
  3. Зробити начинку різнобарвною. Це досить популярний варіант, який не буде помітний зовні, зате розріз точно вразить кожного гостя.
  4. Максимум ніжності. Триярусний весільний торт на замовлення має бути ніжним, тому краще робити оформлення в білому кольорі або м’яких, пастельних тонах. Можна додати декор із крему, тематичні фігурки з мастики та фрукти.

При виборі святкового торта насамперед орієнтуйтесь на власні уподобання. Він повинен доповнювати атмосферу, бути смачним та красивим, щоб точно запам’ятатися гостям.

Де замовити триярусний весільний торт у Києві?

Наша кондитерська Biskvit готова створити вам бездоганний весільний торт. Ми створюємо продукцію з якісних, свіжих продуктів, щоб ви без побоювань могли насолодитися їх бездоганним смаком та оригінальним оформленням. Ви можете замовити триярусний весільний торт на сайті або зателефонувавши за номером телефону. Ми реалізуємо ваші побажання та докладемо максимум зусиль, щоб кожна деталь торта була ідеальною.

Замовити