Торти на хрестини дівчинки

Торти на хрестини дівчинки на замовлення у Києві

Хрещення – це дуже важливе та зворушливе свято. Не дивно, що батьки мріють зробити його ідеальним: від самого хрещення до святкового столу. Одним із важливих компонентів на святковому столі є святковий торт. Він завершуватиме святкування, тому має запам’ятатися гостям приємним смаком та оригінальним дизайном. Щоб замовити торт на хрестини дівчинці, необхідно врахувати величезну кількість факторів:

 1. Начинка. Важливо вибрати смак, який буде в міру солодким і сподобатися гостям. Найпопулярнішими варіантами вважаються: ніжна молочна дівчинка зі згущеним молоком, йогуртово-полуничний торт та поєднання сметанного бісквіту із сирним кремом.
 2. Оформлення. Ще один важливий фактор – дизайн торта. Сучасні кондитерські пропонують велику різноманітність варіантів, серед яких ви зможете вибрати свій ідеальний варіант.
 3. Кількість ярусів. Вибір кількості ярусів необхідно здійснювати індивідуально, виходячи з особистих уподобань та кількості запрошених гостей.
 4. Вага. Вибирати цей параметр необхідно, спираючись на кількість гостей. Торта має вистачити на всіх, тому бажано брати варіант, який буде розрахований на трохи більше персон. Вибирати цей параметр необхідно, спираючись на кількість гостей. Торта має вистачити на всіх, тому бажано брати варіант, який буде розрахований на трохи більше осіб.

Щоб підібрати оригінальний торт на хрестини дівчинці, потрібно уважно підійти до вибору та врахувати кожну деталь. Якщо ви звернете увагу на всі ці критерії – торт буде відповідати вашим побажанням та зможе порадувати гостей.

Торт на хрестини дівчинці – який дизайн вибрати?

Один із головних факторів, який слід врахувати при виборі торта – дизайн виробу. Важливо, щоб він відповідав тематиці свята, був оригінальним та красивим. Найпопулярнішими варіантами дизайну торта на хрестини дівчинки є:

 1. Фігурки із мастики. Цей матеріал вже тривалий час не втрачає своєї популярності. З його допомогою можна створювати незвичайні та оригінальні фігурки у будь-якому кольорі та стилі. Вони здатні передати тематику свята і зробити його більш незабутнім.
  1. Милий лелека. Цей птах є символом народження дитини, тому вирішивши купити торт на хрестини дівчинці з фігуркою маленького лелеки ви точно не помилитеся.
  2. Міні копія дитини. Зменшена копія малюка виглядатиме дуже мило та ніжно. Таке оформлення торта відповідає тематиці свята та зможе вразити кожного гостя.
  3. Тематичні написи. Можна додати на торт фігурки у вигляді дати народження дитини, її імені та дати хрещення. Також можна додати цифри, що позначають вагу і зростання вашої доньки при народженні.
 2. Класика. Не менш актуальними будуть і класичні варіанти з оформленням з крему, шоколаду, карамелі або фруктів. Можна комбінувати ці варіанти оформлення, щоб надати торту оригінальності.

Оформляти торт варто у ніжних тонах: рожевому чи бежевому. Надто яскраві кольори виглядатимуть недоречно. Декор повинен передавати атмосферу урочистої події та доповнювати її.

Де замовити торт на хрестини в Києві?

Вам потрібен торт на хрестини на замовлення в Києві? Наша кондитерська Biskvit пропонує якісні, апетитні та неймовірно смачні торти для вашого свята. Наші дизайни дуже чарівні та милі, вони мають приємне поєднання ніжних кольорів – саме те, що потрібно для такого урочистого свята.

При виготовленні ми використовуємо якісні, свіжі продукти, завдяки чому наші торти не лише смачні, а й безпечні. Ми цінуємо терміни, тому ваш торт буде готовий до потрібного часу. Замовте торт на хрестини доньки зараз, щоб порадувати гостей та зробити святковий стіл незабутнім.

Замовити