Торти без мастики

Торт без мастики на замовлення у Києві

Декорування тортів – невід’ємний елемент кондитерського мистецтва, від якого залежать перші враження про ласощі. Довгий час найпопулярнішим видом декору була мастика, адже вона дуже проста у користуванні, дозволяє створювати будь-які композиції та фігурки. Але багатьом не подобається смак цього матеріалу, через що клієнти часто вибирають альтернативні варіанти оформлення. Святкові торти без мастики мають багато переваг:

  • мастика має велику вагу, тому торт у якому вона відсутня буде легшою, а значить і дешевшою;
  • мастика може танути за високих температур, тому при святкуванні в спеку зовнішній вигляд може бути зіпсований;
  • деяким гостям може не сподобатися смак мастики, тому вибравши торт без неї, ви зможете задовольнити смакові переваги більшості запрошених на свято;
  • торти без мастики можуть бути не менш оригінальними і такими, що запам’ятовуються – головне, створення шедеврів з любов’ю.

Замовити торт без мастики сьогодні не проблема, адже існує багато інших способів створити оригінальний дизайн виробу. Найчастіше як декор використовуються цукерки, печиво, фрукти, шоколад, креми, посипання і навіть живі квіти. Ми розповімо, який варіант краще вибрати, щоб здивувати гостей оригінальним оформленням святкового торта та при цьому порадувати його незабутнім смаком.

Торти без мастики – який дизайн вибрати?

Бажання купити торт без мастики у Києві виникає все у більшої кількості людей, але не всі знають, як ще можна прикрасити урочисті ласощі. Ми зібрали список найпопулярніших варіантів декорування торта, які здатні стати гарною заміною мастики:

  1. Фруктові та ягідні композиції. Один з найпопулярніших варіантів – задекорувати верхню частину торта фруктами та ягодами. Найчастіше використовують полуницю, ожину, малину, банани, апельсини, ананаси і т.д. Такий десерт буде не лише красивим та смачним, але ще й дуже корисним.
  2. Кремовий декор. Ще один популярний варіант оформлення – кремом. Використання улюбленого крему як оформлення дозволить зробити ласощі більш ніжними і насиченими. При цьому не обов’язково, що торт буде просто з усіх боків намазаний кремом. Професійні кондитери створять із крему симпатичні композиції: візерунки, трояндочки та багато іншого.
  3. Шоколад чи карамель. Шоколадне або карамельне заливання буде виглядати не менш ефектно. Глянцева поверхня торта привертатиме увагу, а незвичайні патьоки нададуть виробу оригінальності.
  4. Солодощі (печиво, цукерки). Цей варіант прикраси вже став традиційним. Він дозволяє створити незвичайні, оригінальні та дуже смачні композиції. Можна додати ваше улюблене печиво та цукерки, щоб торт запам’ятався надовго.
  5. Живі квіти. Цей варіант декору не настільки популярний, як інші, проте живі квіти здатні оригінально доповнити зовнішній вигляд святкових ласощів.

Усі варіанти декору можна комбінувати. Дуже естетично виглядають фрукти, поєднані з шоколадом або кремом, а також карамель із солодощами. Професійні кондитери не обмежують ваші побажання і готові реалізувати будь-які фантазії, щоб дизайн торта був незабутнім.

Де замовити торт без мастики у Києві?

Якщо вам потрібний торт без мастики на замовлення – ви прийшли за адресою. Кондитерська студія Biskvit створює справжні шедеври на будь-яке свято: день народження, дитяче свято, весілля та інші заходи. Ви можете вибрати торт із асортименту або замовити створення індивідуального дизайну.

Замовити