Торти Єдиноріг

Торт Єдиноріг на замовлення у Києві

День народження маленької принцеси – завжди особливе свято і батьки зазвичай намагаються зробити його бездоганним. Особлива увага приділяється торту, який стане головною стравою на святковому столі. Багато батьків віддають перевагу тортам на замовлення, відмовляючись від магазинних солодощів. Дитячі торти на замовлення у Києві отримали більше визнання з кількох причин:

  1. Можливість вибрати унікальний смак та дизайн. Торти на замовлення виготовляються індивідуально вручну, що дозволяє вибрати будь-який дизайн та смак страви. Також можна виключити певні інгредієнти, наприклад, на які у дитини алергія.
  2. Різна ціна. Ви можете замовити торт з таким оформленням та вагою, яка вписуватиметься у ваш бюджет.
  3. Час приготування. Клієнт самостійно вибирає потрібну дату та час, до якого торт має бути готовим. Це гарантує, що ви отримаєте свіжий торт точно вчасно.

Одним із найпопулярніших є торт Єдиноріг на замовлення у Києві. Торт у стилі милого єдинорога точно сподобається кожній дівчинці, а виглядатиме на святковому столі він буде дуже оригінально та естетично.

Торт з єдинорогом для дівчинки

Останнім часом торти з дизайном єдинорога набирають все більшої популярності, адже цей казковий персонаж дуже подобається дівчаткам, він виглядає мило і незвичайно. Але якщо ви вирішили замовити торт з Єдинорогом, то враховуйте, що існує велика різноманітність варіантів оформлення. При замовленні вам потрібно буде визначитися з кількома нюансами:

  1. Форма. Торт може бути як стандартної форми – круглої чи квадратної, так і незвичайної. Але найпопулярнішими все ж таки залишаються класичні круглі торти.
  2. Кількість ярусів. Торт може мати один, два, три та більше ярусів. В даному випадку потрібно орієнтуватися на бюджет (що більше ярусів, тим вищою буде вартість) та кількість гостей на святі вашої дитини.
  3. Декор. Різноманітність варіантів декору величезна: у вигляді єдинорога, у вигляді веселки на якій сидить міні-єдиноріг та ін. Прикрасити торт можна золотистим рогом, очками, веселкою, макарунами та ін.
  4. Кольорова гама. Зазвичай торти з дизайном Єдиноріг оформляються в м’які кольори: рожевий, бежевий, білий, бірюзовий, світло-блакитний. Також часто торт прикрашається у кольори веселки.

Також потрібно вибрати смак торта. Найпопулярнішими вважаються мусові та бісквітні торти, які також можна доповнювати фруктами, печивом та цукерками, ягодами, шоколадною або карамельною глазур’ю, мастикою.

Де замовити торт з однорогом у Києві?

Хочете купити торт Єдиноріг, але не знаєте де знайти смачні та свіжі страви? Кондитерська Biskvit з радістю доповнить ваше свято своїми найсмачнішими тортами. Кожен торт виготовляється вручну, в нього вкладається любов наших кондитерів, при виготовленні використовуються тільки свіжі продукти. Замовлення торта має безліч переваг:

  • ви отримаєте торт точно у призначений час;
  • є можливість вибору одного зі смаків та дизайнів, запропонованих на сайті, а також замовлення індивідуального виробу за вашими побажаннями;
  • ми використовуємо тільки високоякісні та свіжі продукти, тому ви можете бути впевнені у безпеці тортів.

Наші торти сподобаються дітям та дорослим, а приємна вартість виробів точно вас порадує. Навіть якщо ви не любите солодке – наші торти зможуть вас здивувати.

Замовити