Торти з приколом

Торти з приколом на замовлення у Києві

Торт є невід’ємним елементом будь-якого свята та практично головним атрибутом святкового столу. Якщо ви вибираєте торт для дорослого свята, то чудовим варіантом стане торт із приколом на замовлення у Києві. Веселий торт із приколом буде доречний на таких святах:

 • день народження;
 • хлопчак або дівич-вечір;
 • річниця;
 • Новий рік, Хелловін та інші подібні свята.

Часто торти на замовлення із приколом замовляють для друзів – це може бути не лише доповнення святкового столу, а й чудовий подарунок. Ви зможете порадувати та розвеселити одержувача та всіх гостей, особливо якщо правильно підібрати дизайн торта.

Торт із приколом для жінки

Якщо вам потрібний ржачний торт із приколом для подруги, то в першу чергу потрібно визначитися з відповідним дизайном. Це може бути смішний тематичний напис чи фігурки з мастики. При виборі оформлення орієнтуйтеся на те, з якого приводу ви даруватимете торт. Наприклад, якщо це торт на день народження, то можна вибрати один із таких варіантів декору:

 • напис “Кожна дівчина сама має право вирішувати, скільки їй років”;
 • фігурка чоловіка з оголеним торсом та тематичний напис;
 • торт з оформленням “Будинок для людей похилого віку”;
 • напис “Пенсія вже близько”;
 • напис “Ось і старість”.

Існує безліч варіантів написів і дизайнів, тому варто орієнтуватися на власну фантазію. Якщо ви вибираєте торт на дівич-вечір, то варто віддати перевагу оформленням з тематичним декором та написами. Акцент треба робити на те, що подруга прощається зі свободою, і ваші спільні тусовки вже не будуть колишніми. При виборі торта на дівич-вечір можна поекспериментувати і навіть зупинитися на дизайні з фразами і дизайном 18+.

Торт із приколом для чоловіка

Якщо вам потрібен торт із приколом для чоловіка або ржачний торт з приколом для коханого, то в даному випадку існує не менше варіантів дизайну. Якщо ви шукаєте торт для колеги, можна прикрасити торт у робочій тематиці. Наприклад, для співробітника клініки пластичної хірургії підійде торт із жіночими грудьми, скальпелем та іншими тематичними атрибутами.

Підбираючи торт із приколом для друга зверніть увагу на жартівливі написи (“Пенсія вже близько”, “Капець ти старий”, “Ти ще більше лишив” тощо). Також можна вибрати оригінальний торт, виконаний у стилі алкогольної пляшки чи кальяну. Якщо торт потрібен для хлопчака – додайте фрази та декор 18+ жартівливого характеру. Оригінальний варіант – торт із фігуркою рятувального кола та написом “50 відтінків сірого”. Вирішивши купити торт з приколом, враховуйте, що смак також має значення. Найпопулярнішими вважаються торти з такими начинками:

 • фруктова;
 • творожна;
 • шоколадна;
 • мусова.

При виборі начинки враховуйте переваги одержувача, а якщо не знаєте, що він любить – виберіть один із класичних варіантів.

Де замовити торт із приколом у Києві?

Бажаєте замовити торт із приколом за вигідною ціною? Кондитерська Biskvit пропонує оригінальні та смачні торти з приколом, які можна купити для подруги чи друга, колеги, чоловіка чи дружини. Наші торти мають кілька особливостей:

 1. Виготовлення винятково вручну. Ми не використовуємо конвеєри для створення тортів. Кожна деталь солодощі створюється вручну, завдяки чому проробляються всі деталі та торт виходить особливим.
 2. Унікальний дизайн. У нашому каталозі представлено велику різноманітність готових варіантів дизайну, завдяки чому ви можете не вигадувати оформлення самостійно, а вибрати готовий варіант.
 3. Свіжі та якісні інгредієнти. При створенні тортів використовуються лише свіжі продукти, також детально перевіряється їхня якість. Наші торти не лише смачні, а й безпечні для здоров’я.
 4. Зроблено з любов’ю. Кожен кондитер вкладає частинку свого серця в торти, що створюються, тому наші солодощі мають по-особливому чарівний смак.

Вже хочете поласувати нашими смачними та оригінальними тортами? Оформляйте замовлення прямо зараз, а ми гарантуємо швидке та якісне виготовлення.

Замовити