Святкові торти

Святковий торт на день народження на замовлення Київ

Якщо ви хочете замовити святковий торт на день народження, обов’язково зверніться до кондитерської студії Biskvit. Однозначної відповіді питанням, яким має бути торт на день народження, немає. Але одне відомо точно — це головна прикраса будь-якого свята, отже, десерт має бути смачним, гарним.

На день народження торту раді однаково всі – і дорослі, і діти. Різноманітність начинок, дизайнів, уподобань – все це пропонує наша кондитерська студія.

Щоб замовити торт на день народження, вам потрібно вибрати відповідний варіант з нашого каталогу і в кілька кліків оформити замовлення. Ми не обмежуємось нашими роботами, а виконуємо замовлення клієнтів за індивідуальними ескізами. Що це означає? Ви можете вибрати будь-який торт, що сподобався, на просторах Інтернету або самостійно придумати ескіз, а ми все це втілимо в життя.

Ми рекомендуємо заздалегідь оформити замовлення, щоб ми мали час приготувати ваш шедевр. Наш пріоритет – свіжість, неперевершений смак та висока якість десертів.

Як вибрати торт на день народження?

Є кілька моментів, на які слід звертати увагу:

  1. Вік іменинника. Щоб купити торт на день народження, потрібно враховувати вік винуватця урочистостей. Для дітей існує безліч різних варіантів, як правило, батьки обирають оформлення у вигляді казкових персонажів, улюблених мультиплікаційних героїв. Для дорослих ми також пропонуємо практично необмежений вибір – від стриманої класики до експресивних, кумедних варіантів.
  2. Перегляд. Ми пропонуємо цільні, каркасні чи збірні торти. Все залежить від ваших уподобань та кількості гостей.
  3. Основа. Беззмінна класика – бісквіт. Але ми пропонуємо й інші варіанти – сирні, вафельні, листкові, пісочні тощо.
  4. Форма. Бажаєте класику? Вам підійде круглий, прямокутний чи квадратний торт. Любіть пофантазувати – можна приготувати десерт у вигляді будь-якої фігури чи предмета. Плануєте пишну урочистість – ми пропонуємо багатоярусні, тривимірні торти.
  5. Вага. В середньому, порція на одну особу становить 150-200 г. Порахуйте кількість гостей та вийде необхідна вага десерту. Краще святковий торт на замовлення робити трохи більше. Раптом, до вас прийдуть ще гості, або ви захочете залишити трохи десерту наступного дня.
  6. Начинка. Багато в чому смак торта залежить від начинки. При виборі начинки керуйтеся виключно особистими смаковими уподобаннями – шоколадні, ягідні, фруктові, кремові, сирні, масляні, сметанні, зі згущеним молоком, ванільні та ін. Цей список практично нескінченний.
  7. Прикраси. Сьогодні дуже актуальний так званий «голий торт», тобто відкритий, без прикраси. Якщо вам потрібен воістину урочистий варіант, його можна прикрасити ганашем, кремом чиз, велюром, мастикою і т.д.
  8. Якість та термін зберігання. Максимальний термін зберігання наших тортів — 72 години, оскільки для їхнього приготування ми використовуємо тільки натуральні продукти. Звичайно, замовлення краще зробити заздалегідь, але приготуємо ваш шедевр ми напередодні урочистостей або доставимо цього ж дня.

Де замовити святковий торт на день народження у Києві?

Якщо вам потрібен якісний, смачний та натуральний десерт, то оформити замовлення потрібно лише у кондитерській студії Biskvit. Замовити святковий торт ви можете у будь-який зручний спосіб — на сайті або по телефону.

Оплата замовлення готівкою або за допомогою банківської картки. Також ми маємо доставку.

Все, що вам потрібно зробити прямо зараз – вибрати торт та оформити замовлення. Ми знаємо, як зробити ваше торжество незабутнім і смачним!

Замовити