Великі весільні торти

Великі весільні торти на замовлення Київ

Весілля є особливою урочистістю у житті кожної людини, а значить і святковий стіл має бути особливим. Незмінною стравою на весіллі є святковий торт, але одні віддають перевагу одноярусним скромним варіантам, інші вибирають пишний і оригінальний великий весільний торт. Він має безліч переваг:

  • такого торта вистачить на всіх гостей;
  • зовнішній вигляд великого торта більш вишуканий, тому якщо хочете здивувати гостей – це найкращий варіант;
  • дво- та триярусні торти можуть мати різну начинку в кожному ярусі, що дає можливість спробувати різні смакові поєднання;
  • купувати великий торт вигідніше за ціною, ніж кілька дрібних.

Вибір весільного торта – це складне завдання, адже хочеться продумати кожну деталь: дизайн, начинку, тип бісквіту, кількість ярусів, матеріал оформлення і т.д. При виборі смаку варто орієнтуватися на власні уподобання, а як підібрати торт на весілля з найкращим дизайном – ми розповімо далі.

Великий весільний торт – який дизайн вибрати?

Перш ніж замовити великий весільний торт, потрібно визначитися в якій гамі кольорів він повинен бути виконаний. Він має гармонійно вписуватися у загальну стилістику свята та доповнювати її. Яскраві торти замовляють рідко, оскільки часто вони погано виглядають у весільній атмосфері. Найпопулярнішими варіантами декорування є:

  1. Мастика. Це вже класика в оформленні тортів, що дозволяє створювати оригінальні та гарні варіанти. Можна додати на торт фігурки молодят із мастики або інші тематичні декоративні елементи.
  2. Крем. Такий декор є не менш оригінальним та красивим. Білий крем має дуже елегантний вигляд, доповнює атмосферу свята. Можна зробити з нього трояндочки або оригінальний орнамент.
  3. Глазур. Дзеркальна глазур із карамелі або шоколаду відмінно поєднується з фігурками з мастики і не менш добре виглядає з невеликим кремовим декором.
  4. Желе. Такий варіант декору використовується рідше для весільних тортів, але він виглядає досить незвичайно. Може мати різні кольори, що часто виготовляється з вершків або крему.
  5. Квіти. Оформлення з живих кольорів виглядатиме оригінально, такий варіант декору активно набирає популярності. Особливо добре поєднується із покриттям із білого крему.
  6. Солодощі. Вирішивши купити великий весільний торт, зверніть увагу на декор з печива та цукерок. Він лише набирає популярності, але виглядає привабливо.

В даний час існує безліч варіантів декорування весільних тортів, кожен з яких надає виробу оригінальності та унікальності. Можна комбінувати кілька варіантів дизайнів, щоб надати торту ще більшої оригінальності.

Де замовити весільний торт у Києві?

Кондитерська Biskvit виготовляє якісні та смачні торти на замовлення для будь-якого свята. На сайті представлені варіанти декору та начинок, також можливе виготовлення торта за індивідуальними побажаннями клієнта. Якщо ви шукаєте великий весільний торт на замовлення – Biskvit до ваших послуг.

Ми пропонуємо вигідні ціни на всю продукцію, гарантуємо швидке та якісне виготовлення. Кожен торт створюється вручну, завдяки чому він опрацьовується до найдрібніших деталей. Ми використовуємо лише свіжі інгредієнти, гарантуємо виготовлення торта строго у встановлений термін.

Замовити