Кремові весільні торти

Весільні кремові торти на замовлення у Києві

Кремові весільні торти – це популярний вид десерту, який вже тривалий час не втрачає своєї популярності. Такі торти виглядають красиво та акуратно, також вони досить смачні та ситні, що робить їх оптимальними для весілля. Вирішивши купити весільний кремовий торт, ви оціните його численні переваги:

 1. Є велика різноманітність варіантів декору та смаку. Ви можете змінювати оформлення та склад торта, експериментувати з начинками та основою, щоб створювати оригінальні комбінації. Кремові торти практично не обмежують вашу фантазію, тоді як інші можуть бути обмежені у формі чи головному інгредієнті.
 2. Довго зберігають форму. Кремові торти дуже ніжні, але при цьому вони добре і довго зберігають форму, чим не можуть похвалитися конкуренти – вироби на основі безе або йогурту.
 3. Ситні. Кремові вироби досить ситні, на відміну ніжного безе, яке тане в роті і не дає почуття насичення. Ви зможете заощадити на розмірі торта, адже навіть одним шматочком гості зможуть наїстись.
 4. Помірно солодкі. Багато тортів (наприклад, мастики) занадто солодкі, що може сподобатися не всім гостям. Кремові торти, як правило, у міру солодкі, що робить їх універсальними.

Основу торта можна вибрати будь-яку, хоча найпопулярнішими для весілля вважаються бісквітні вироби. Також можна експериментувати з кремом, додавати до нього різні інгредієнти та комбінувати смаки. Правильно підібрана основа та крем здатні створити смакову феєрію, здивувати гостей на весіллі та доповнити святковий стіл десертом із незабутнім смаком.

Кремовий весільний торт – дизайн вибрати?

Перш ніж придбати весільний кремовий торт на замовлення, необхідно визначитися з відданим дизайном. При виборі необхідно визначитися з низкою критеріїв:

 1. Форма. Незважаючи на те, що класичними для весілля вважаються круглі торти, ви можете вибрати інше, наприклад квадратне, трикутне або нестандартне.
 2. Кількість ярусів. При виборі розміру торта орієнтуйтесь на кількість гостей та бюджет. Найпопулярнішими вважаються дво- та триярусні весільні торти.
 3. Кольорова гама. Весілля – це світле та радісне свято, а значить і колір торта має бути відповідним. Найчастіше вибирають бежеві та рожеві торти, але бажаючі уникнути класики можуть вибрати фіолетовий, золотистий, блакитний або навіть різнобарвний дизайн.

Декор торта може бути абсолютно різним, адже сучасні кондитери створюють справжні шедеври. Тепер все частіше можна зустріти не лише класичні весільні торти з візерунками із крему, а й кондитерські вироби з наступними варіантами декору:

 • кремові рюші;
 • прикраса із фруктів та ягід, квітів, солодощів;
 • відкриті коржі з кремовими композиціями;
 • геометричний розпис;
 • авторський декор, що відображає хобі, місце зустрічі, майбутнє молодих чи тематику свята;
 • фігурки молодих, що відображають суть, звички пари.

Також популярність набирають контрастні торти, в яких одна частина прикрашається білим кремом, а інша темним шоколадом. Часто торти прикрашають фігурками з мастики, шоколадом та іншим декором.

Де замовити кремовий весільний торт у Києві?

Кондитерська Biskvit пропонує замовити весільний кремовий торт високої якості за вигідною ціною. Ви можете вибрати декор із запропонованих на сайті варіантів або замовити створення торта за власними побажаннями. Також у нас є велика різноманітність варіантів начинки, є можливість зробити торт із кількох ярусів, де кожен ярус матиме індивідуальний смак. Наші торти – справжні дизайнерські шедеври з бездоганним та насиченим смаком. Вони стануть родзинкою вашого свята.

Замовити