Весільні торти

Весільні торти на замовлення Київ

У кондитерській студії Biskvit можна замовити смачний, ексклюзивний торт на весілля. Ми пропонуємо як невеликі десерти для урочистостей у вузькому колі, так і розкішні багатоярусні весільні торти з неймовірним оформленням для пишної урочистості.

Якщо вам потрібний торт на весілля на замовлення, зверніться до нас. Ось кілька аргументів на нашу користь:

 • Ексклюзивність. Ви можете вибрати торт на замовлення із запропонованих варіантів нашими кондитерами або вигадати дизайн самостійно. Ми втілимо у життя будь-яку ідею.
 • Натуральність. Для приготування десертів ми використовуємо лише високоякісні, натуральні продукти. Наші кондитери знають, як правильно поєднувати інгредієнти, щоб торт набув ідеального смаку.
 • Якість. У нашій кондитерській студії є висококласне обладнання, що дозволяє приготувати весільний торт будь-якого типу та складності.
 • Оформлення. Ексклюзивне оформлення – це творчий процес, над яким працюватимуть справжні професіонали. Ми реалізуємо будь-який дизайн — від стриманої класики до імператорської химерності.

Як вибрати торт на весілля?

Якщо ви не можете вибрати торт для весілля, ми з радістю допоможемо вам. При виборі головного десерту урочистості враховуйте такі нюанси:

 1. Форма. Класичне виконання весільного торта – ярусна композиція. Кількість ярусів, як правило, варіюється від 2 до 5. Ми також виготовляємо тривимірні торти. А якщо ви неординарні наречені, ми можемо виготовити торт у вигляді будь-якої фігури, вежі і т.д.
 2. Декор. Вибираючи дизайн торта, потрібно враховувати тематику свята та загальне оформлення, колірну палітру, уподобання. На нашому сайті ви можете ознайомитися з кращими прикладами робіт – “Чарівні півонії”, “Вихор орхідей”, “Елеганс”, “Імператорський” та багато інших. ін Декор може бути виконаний за вашим ексклюзивним ескізом.
 3. Начинка. Тут все залежить від ваших смакових уподобань. За потреби ми пропонуємо клієнтам дегустацію, щоб полегшити вибір.
 4. Прикраси. Ми можемо використовувати шоколадні топери, меренг, фігурки, квіти. Прикраси краще вибирати відповідно до тематики урочистості та основної колірної гамми.
 5. Вага. Щоб визначити вагу десерту, потрібно розрахувати порцію на одного гостя, яка становить близько 150-200 г. Краще зробити десерт трохи більше, щоб усім вистачило.
 6. Пора року. Не кожен торт витримує високу температуру, тому оформлення потрібно вибирати відповідно до пори року, коли планується урочистість. У спеку краще краще віддати «голому торту» з відкритими коржами. У прохолодну пору року як оформлення ідеально підійде крем-чиз, ганаш, велюр.

Де замовити весільний торт у Києві?

Замовити весільний торт, який перевершить ваші очікування, ви можете у кондитерській студії Biskvit. Ми гарантуємо:

 • бездоганний смак;
 • ексклюзивний дизайн;
 • доступні ціни;
 • висока якість продуктів.

Звичайно, над створенням вашого шедевра працюватимуть найкращі — професіонали нашої кондитерської студії. Зараз ви можете замовити весільний торт з доставкою на нашому сайті. Пам’ятайте, що весільний торт – це кульмінація свята, яка має бути інтригуючою, незвичайною та красивою. Чекаємо на вас у кондитерській студії Biskvit!

Замовити