Торти для хлопчиків

Торти для хлопчика на замовлення у Києві

День народження сина – особливе сімейне свято, яке більшість батьків хоче зробити ідеальним. Під час підготовки в голові дуже багато питань, але одним із найголовніших залишається одне – де і який замовити торт хлопчику. Обираючи дитячі торти важливо врахувати переваги дитини та гостей, а також вибрати смак та оформлення урочистого торта. При виборі торта потрібно врахувати безліч критеріїв, але насамперед слід орієнтуватися на:

 • якість;
 • використовувані продукти;
 • асортимент та можливі дизайни;
 • можливість створення на потрібну дату та час.

Насамперед дитячий торт має складатися з якісних, свіжих та безпечних продуктів. Довіряйте надійним кондитерським, готовим реалізувати ваші побажання, створити смачний та красивий святковий торт.

Який торт замовити на день народження?

Вибираючи торт хлопчику на день народження більшість батьків бажають знайти оптимальний варіант, який сподобається і імениннику, і гостям. Насамперед потрібно визначитися зі смаком ласощів: видом крему та коржів. Це може бути звичайний або шоколадний бісквіт, сметанний, желейний або шоколадний крем. І це лише деякі з можливих варіантів. Також можна придбати торт, смак якого буде розведений шоколадом або ягодами/фруктами. Ще один важливий фактор, який слід врахувати – дизайн торта. Для хлопчика найчастіше замовляють такі оформлення:

 1. Мультфільм персонажів. Among Us, тачка Макквін та інші герої улюблених мультфільмів – найпопулярніший варіант декору.
 2. Морська тема. Рибки, восьминоги та інші морські жителі часто використовують для прикраси тортів. Особливо актуальним таке оформлення буде, якщо все свято виконане у морській тематиці.
 3. Тварини. Це універсальний варіант – якщо не знаєте, який дизайн вибрати, краще зупинитися на тваринах.
 4. Машинки. Багато хлопчиків фанатіють від машинок, тому такий варіант оформлення точно викликає захоплення.
 5. Динозаври. Ще одна тематика, близька до хлопчиків. Реалістичні динозаври на торті зможуть підкорити іменинника та його гостей.
 6. Аніме. Якщо вам потрібен оригінальний торт для хлопчика, то варіант із персонажами з аніме – саме те, що потрібно. Для фанатів аніме такі ласощі точно стануть приємним сюрпризом.
 7. Комп’ютерні ігри. Торт у стилі комп’ютерних ігор підійде любителям Minecraft, Fortnite та інших сучасних розваг.

Також можна додати дизайн торта ім’ям іменинника та його віком. Клієнти можуть замовити створення індивідуального оформлення на основі переваг винуватця урочистостей. При виборі враховуйте загальну тематику свята та покладайтеся на це під час вибору оформлення святкового торта.

Де замовити торт у Києві?

Ви все ще думаєте, де купити торт для хлопчика? Інтернет-магазин Biskvit пропонує апетитні дитячі торти на будь-який смак. Ми створюємо найкращі торти, використовуємо тільки хороші та свіжі продукти. Вся продукція виготовляється вручну, є можливість створення торта за запропонованим дизайном – для цього просто покажіть фото бажаного оформлення. Ми робимо навіть складні композиції, працюємо з різними їстівними матеріалами для створення декору на торт:

 • шоколад;
 • ягоди;
 • мастика;
 • безе;
 • цукровий папір.

Вартість торта залежатиме від його розміру та ваги, складності виготовлення торта та зовнішнього оформлення. Ми можемо створити торт на замовлення в Києві на будь-який бюджет – скажіть, на яку суму розраховуєте і наші консультанти підберуть найкращий варіант саме для вас.

Замовити