Одноярусні весільні торти

Одноярусні весільні торти на замовлення у Києві

Весілля – особлива урочистість у житті кожної пари, яка має бути ідеальною. Весільний торт – обов’язковий атрибут свята, без якого свято буде неможливим. Вирішивши купити одноярусний весільний торт, ви повинні враховувати, що страва виконує відразу кілька функцій:

  1. Один із важливих компонентів свята. Торт на весілля повинен бути ефективним, потрібно щоб він викликав захоплення у гостей і став частиною урочистості, що запам’ятовується.
  2. Доповнення бенкету. Торт зазвичай подають наприкінці весілля, він є головною стравою солодкого столу. Важливо вибрати не лише гарний, а й смачний торт.
  3. І, звичайно, частина красивих фото. Фотографії з весільним тортом – практично традиція. Виберіть дизайн, який впишеться у загальну тематику, та буде чудовим доповненням весільних фотографій.

Сучасна різноманітність тортів на весілля робить вибір кращого варіанта дуже складним. Але скориставшись нашими рекомендаціями ви зможете вибрати найкращі ласощі для доповнення святкового бенкету.

Невеликий весільний торт

Рішення замовити одноярусний весільний торт буде актуальним для невеликих та середніх свят. Якщо у вас буде багато гостей – краще вибрати більший варіант. При виборі виробу необхідно врахувати багато факторів, але основними є оформлення і начинка. Найпопулярнішими варіантами оформлення вважаються такі:

  1. Мастика. Це стандартний варіант прикраси тортів. Завдяки гнучкості та еластичності солодкої мастики з неї можна зробити будь-який декоративний елемент.
  2. Живі квіти. Такий варіант декору почав використовуватися відносно недавно, але він уже набув значної популярності. При виборі декору у вигляді живих кольорів потрібно орієнтуватися на оформлення зали, дизайн бутоньєрок і т.д. Торт має стати гармонійним доповненням до загальної концепції.
  3. Рюші та мереживо. Класикою у світі кондитерських виробів вважаються торти, оформлені кремовими вензелями, фігурками лебедів або молодят, трояндами та мереживом із збитих вершків.

Переважно для зовнішнього оформлення вибирають шоколад, крем світлих тонів та милі тематичні декорації (серце, кільця та ін.). Як начинка можна вибрати будь-який крем, також є багато варіантів бісквіту. Але лідерами є торти з такими смаками:

  1. Ягоди та фрукти. Додавання в начинку ягід та фруктів зробить смак торта більш оригінальним та незвичайним. Такі вироби дуже оригінально та незвичайно виглядають у розрізі.
  2. Крем. Начинка із збитих вершків або різних варіантів крему – це класичний варіант, актуальний у всі часи.
  3. Темне начиння. Кавова або чорнична начинка в комбінації з ніжними, білими коржами виглядатиме дуже оригінально, а смак такого торта точно підкорить кожного гостя.
  4. Чізкейк. Любителі сирної начинки будуть у захваті від такого весільного торта. Можна доповнити його барвником, ягодами або кремом – у такому випадку виріб буде ще й неймовірно красивим.

Вибирати начинку для торта варто за власними уподобаннями. Якщо сумніваєтеся – варто звернутися до консультантів, які завжди готові допомогти знайти цей ідеальний смак.

Де замовити весільний торт в Києві?

Інтернет-магазин “Biskvit” готовий створити одноярусний весільний торт на замовлення у Києві, який реалізує всі ваші мрії. Ми створюємо торти з різним дизайном та смаком, щоб задовольнити кожного клієнта. Виберіть торт, що сподобався, в каталозі або створіть свій індивідуальний продукт. У нас діють вигідні ціни на товари, при цьому ми гарантуємо використання якісних та свіжих продуктів.

Замовити